Η απόλυτη επιτυχία στο Θέατρο Αλκμήνη , ξεσηκώνει τα συναισθήματα μας με τους " Ανύπαρκτους Φίλους " ... Τα πάντα για την επίσημη πρεμιέρα !
Σε ατμόσφαιρα απόλυτης αποδοχής πραγματοποιήθηκε η επίσημη πρεμιέρα της παράστασης "Ανύπαρκτοι φίλοι" σε σκηνοθεσία Κωνσταντίνας Νικολαϊδου στο θέατρο Αλκμήνη, το βράδυ της Δευτέρας, 11 Γενάρη 2016. Έχοντας απέναντί τους φίλους, ηθοποιούς, δημοσιογράφους, αλλά και τρία παιδιά, την Δήμητρα, τον Δημοσθένη και την Μαρία, οι επτά ηθοποιοί έδωσαν τον πιο απαράμιλλο εαυτό τους. Δεν έλειψαν τα μεταδιδόμενα από την πλατεία γέλια, τα παρατεταμένα χειροκροτήματα, η συγκίνηση, οι ωραίοι αυτοσχεδιασμοί. Στο 90κοστό λεπτό, μετά την υπόκλιση και το εύστοχο σχόλιο της σκηνοθέτιδας από σκηνής, ηθοποιοί και κοινό μεταφέρθηκαν στο ζεστό φουαγέ του θεάτρου, στο οποίο υπήρχαν άφθονο κρασί, μεζέδες και γλυκά, προςφορά από το TRU CATERING του Radisson Blu Athens Park Hotel , αλλά και κανονικοί, υπαρκτοί..φίλοι.
Item Reviewed: Η απόλυτη επιτυχία στο Θέατρο Αλκμήνη , ξεσηκώνει τα συναισθήματα μας με τους " Ανύπαρκτους Φίλους " ... Τα πάντα για την επίσημη πρεμιέρα !
Rating: 5
Reviewed By: SIGMA ONLINE TELEVISION
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου