΄Ανευ Φόρων ...
Ο Αγαμέμνονας Σταυρόπουλος κι ο Αχιλλέας Τσιμπογιάννης ... φέρνουν στα σπίτια σας , όλες τις φορολογικές κι οικονομολογικές λύσεις που σας χρειάζονται !!!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjiCOT7wBSUDFYPa0tjWlOPB4TQ1w0MyHQidsm38k0OphuWnmdzpA97WWX8C7oB3bLL7pKGUyxIkz0Bl4x1shZhkTpT3j3VBdr8ONM9bavsd5KxEOaWI5MiCkx4NbcVraS9VL_7IWBh8ssC/s1600/%CE%A7%CE%A1%CE%A5%CE%A3%CE%99%CE%9A%CE%9F%CE%A5-%CE%91%CE%A7%CE%99%CE%9B%CE%9B%CE%95%CE%91%CE%A3++3.jpg)
Το Σάββατο 9 Μαίου έρχεται μια σημαντική εκπομπή , γεμάτη ένταση , δυναμική , εξέλιξη και στήριξη για όλα τα Ελληνικά σπιτικά ... Το Action Special Edition φέρνει στην διαδικτυακή τηλεόραση μια μεγάλη ανατροπή !!! Συμβουλευτική κι ενημερωτική όλη η προδιάθεση της εκπομπής Άνευ Φόρων ! Στηρίζεται στη διάθεση του κοινού να βρει λύσεις κι εξυπηρετεί τις ανάγκες του στον μέγιστο βαθμό ...
Μέσα απ΄το δύσκολο πρόγραμμα του εξαιρετικού φοροτεχνικού Αγαμέμνονα Σταυρόπουλου , βρήκαμε την κατάλληλη ευκαιρία και ξεκλέψαμε λίγο απ΄τον πολύτιμο χρόνο του , για να δώσουμε σ΄εσάς όλες τις απαραίτητες πληροφορίες γι΄αυτό που έρχεται ...
Γνωρίστε ένα μεγάλο κεφάλαιο της Ελληνικής οικονομικής κοινότητας ...
Κυρίες και κύριοι , ο Αγαμέμνονας Σταυρόπουλος ....
Sigma Press : Αγαμέμνονα , καλώς ήρθες στην πρότυπη
διαδικτυακή τηλεόραση της Sigma .Εκπροσωπείς ένα δύσκολο κομμάτι ενημέρωσης και
στήριξης του Ελληνικού κοινού.Πόσο εύκολο είναι να παρουσιάζεις μια τέτοια
εκπομπή ;
Α Σ : Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει η κατήφεια που ήταν έντονη το 2012 και το 2013. Υπάρχει μια στάση αναμονής. Όσο πιο σύντομα έρθει μια καλή συμφωνία με τους εταίρους, τόσο μεγαλύτερη θα είναι και η ανάκαμψη της οικονομίας. Όσο παρατείνεται η αναμονή, τόσο περισσότερους κινδύνους εγκυμονεί. Θα πρέπει επιτέλους να σταματήσει το "σκωτσέζικο ντους" που δέχεται η ελληνική οικονομία, όπου όταν δείχνουν τα πράγματα ότι σταθεροποιούνται και η ανάκαμψη είναι εφικτή, τα πάντα σταματάνε λόγω των προβλημάτων με τους εταίρους και την ατολμία να γίνει το επόμενο βήμα
Α Σ : Με
τον Αχιλλέα έχω μια πολύ καλή συνεργασία. Μακάρι να είχα τον χρόνο να
προετοιμαστώ καλύτερα, γιατί ειδικά την εποχή αυτή, είναι πολύ δύσκολη η
καθημερινότητα της δουλειάς μας, ώστε να εντάξω και την μέριμνα του στησίματος
της εκπομπής. Οπότε χρειάζομαι πλήρη καθοδήγηση, καθώς μια δημοσιογραφική βοήθεια είναι πάντα πολύ
σημαντική .
Α Σ : Πρώτα απ' όλα να ευχηθώ στο ίδιο το
κανάλι κάθε επιτυχία και στο κοινό, υγεία, ευτυχία και καλή διασκέδαση!
![]() |
Ο Αγαμέμνονας Σταυρόπουλος ... |
![]() |
Ο Αχιλλέας Τσιμπογιάννης ... |
Ο Αγαμέμνονας Σταυρόπουλος κι ο Αχιλλέας Τσιμπογιάννης ... φέρνουν στα σπίτια σας , όλες τις φορολογικές κι οικονομολογικές λύσεις που σας χρειάζονται !!!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjiCOT7wBSUDFYPa0tjWlOPB4TQ1w0MyHQidsm38k0OphuWnmdzpA97WWX8C7oB3bLL7pKGUyxIkz0Bl4x1shZhkTpT3j3VBdr8ONM9bavsd5KxEOaWI5MiCkx4NbcVraS9VL_7IWBh8ssC/s1600/%CE%A7%CE%A1%CE%A5%CE%A3%CE%99%CE%9A%CE%9F%CE%A5-%CE%91%CE%A7%CE%99%CE%9B%CE%9B%CE%95%CE%91%CE%A3++3.jpg)
Το Σάββατο 9 Μαίου έρχεται μια σημαντική εκπομπή , γεμάτη ένταση , δυναμική , εξέλιξη και στήριξη για όλα τα Ελληνικά σπιτικά ... Το Action Special Edition φέρνει στην διαδικτυακή τηλεόραση μια μεγάλη ανατροπή !!! Συμβουλευτική κι ενημερωτική όλη η προδιάθεση της εκπομπής Άνευ Φόρων ! Στηρίζεται στη διάθεση του κοινού να βρει λύσεις κι εξυπηρετεί τις ανάγκες του στον μέγιστο βαθμό ...
Μέσα απ΄το δύσκολο πρόγραμμα του εξαιρετικού φοροτεχνικού Αγαμέμνονα Σταυρόπουλου , βρήκαμε την κατάλληλη ευκαιρία και ξεκλέψαμε λίγο απ΄τον πολύτιμο χρόνο του , για να δώσουμε σ΄εσάς όλες τις απαραίτητες πληροφορίες γι΄αυτό που έρχεται ...
Γνωρίστε ένα μεγάλο κεφάλαιο της Ελληνικής οικονομικής κοινότητας ...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhVc3zLp_c2gDn26LdjEvl7yyH4XDvNPfpeTfnjH0HONoIKu93gSWj06KCM8i9KenCW3dDOEMMxTUbP_SwZs7oq_e4xh2Nwk0D_dqlk2HD5GETNGXSp15soCwoGOpqTc3du_jgz2x-1X_jC/s1600/%C3%8E%C2%BB%C3%8E%C2%BF%C3%8E%C2%B3%C3%8E%C2%B9%C3%8F%C6%92%C3%8F%E2%80%9E%C3%8E%C2%B9%C3%8E%C2%BA%C3%8E%C2%B1++6.jpg)
Αγαμέμνονας Σταυρόπουλος : Τα
πρώτα 100 χρόνια είναι δύσκολα!
S P : Τι μπορούν να περιμένουν οι θεατές μας από σένα ;
Α Σ : Συνοπτική
παρουσίαση φορολογικών θεμάτων που αφορούν το μεγαλύτερο μέρος των
φορολογούμενων, με όσο το δυνατόν πιο κατανοητό τρόπο.
S P : Πως μπορούν να έρχονται σε επαφή απευθείας μαζί σου ;
Α Σ : Στο
e-mail agamemnon@newaccounts.gr
S P : Στις δύσκολες μέρες που βιώνουμε όλοι οικονομικά και
φορολογικά , βλέπεις κάποιο περιθώριο ανάκαμψης ;
Α Σ : Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει η κατήφεια που ήταν έντονη το 2012 και το 2013. Υπάρχει μια στάση αναμονής. Όσο πιο σύντομα έρθει μια καλή συμφωνία με τους εταίρους, τόσο μεγαλύτερη θα είναι και η ανάκαμψη της οικονομίας. Όσο παρατείνεται η αναμονή, τόσο περισσότερους κινδύνους εγκυμονεί. Θα πρέπει επιτέλους να σταματήσει το "σκωτσέζικο ντους" που δέχεται η ελληνική οικονομία, όπου όταν δείχνουν τα πράγματα ότι σταθεροποιούνται και η ανάκαμψη είναι εφικτή, τα πάντα σταματάνε λόγω των προβλημάτων με τους εταίρους και την ατολμία να γίνει το επόμενο βήμα
S P : Μίλησε μας για σένα
και την εταιρεία σου new accounts , μια εταιρεία που εδώ καιχρόνια βρίσκεται
στην πρώτη γραμμή φορολογικής και οικονομικής ενημέρωσης του κοινού .
Α Σ : Βασική
φιλοσοφία και δική μου και εν γένει της εταιρίας, είναι η ποιοτική και
ολοκληρωμένη παροχή φορολογικών υπηρεσιών, έτσι ώστε οι φορολογούμενοι, φυσικά
πρόσωπα και εταιρίες, να έχουν σωστή καθοδήγηση, έγκαιρη ενημέρωση και να μην
προβληματίζονται από τις στριφνές γραφειοκρατικές διαδικασίες.
S P : Υπάρχει κάποιο θέμα που πιστεύεις ότι απασχολεί
μαζικά ένα 80% της Ελληνικής θέασης ,του Ελληνικού κοινού ;
Α Σ : Οι φορολογικές δηλώσεις απασχολούν
τους πάντες πλέον.
S P : Πόσο εύκολο ήταν το στήσιμο της εκπομπής αυτής και
πως συνεργαστήκατε με τον αρχισυντάκτη της
εκπομπής σου Αχιλλέα Τσιμπογιάννη ;
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_wtXrsy0U49V6rKckleG_51AYx4FRqEWnOy0hw-HlLPPDukdaiQxXSPfM5MOaKYLXReF8GTFPvryos5AH5-i6e0w400qLDZdxemaSdGckE3N5fHc-3bjT7UOmEd0YbLoaQ2NnX8TfBIj8/s1600/%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%BB%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%BF%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%B3%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%B9%C3%83-%C3%86%E2%80%99%C3%83-%C3%A2%E2%82%AC%C5%BE%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%B9%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%BA%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%B1++4.jpg)
S P : Η εκπομπή σου έχει καθαρά ενημερωτικό ή και
συμβουλευτικό ρόλο ; Κατά πόσο προωθείται η διαδραστική επαφή με το κοινό ;
Α Σ : Θα
μπορούσε να προωθείται μέσω των ερωτήσεων που θα υποβάλλονται στο mail μου ή σε
κάποια πλατφόρμα του καναλιού.
S P : Αγαμέμνονα , καλή επιτυχία στο "
Άνευ Φόρων " , ευχόμαστε και δώσε κι εσύ μια δική
σου ευχή για το κοινό της Sigma
....
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiB5p-vCmyOEJLttbJVe59U0EcfD5fBoulSZb3OtC-9Z8Rbm0esOt8c81tTrmQAKSLSe5PFXyi_RsK9ZsZbC8hco3_FuYyKCzKqiX4-hJC6pTgq01WmUcgIGao7hPMe4CQWQXgDkLMnllE8/s1600/%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%BB%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%BF%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%B3%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%B9%C3%83-%C3%86%E2%80%99%C3%83-%C3%A2%E2%82%AC%C5%BE%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%B9%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%BA%C3%83%C5%BD%C3%82%C2%B1++7.jpg)
Η εκπομπή είναι μια ευγενική χορηγία της new accounts AE
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου